Montaj ve Kurulum

Masif tezgahınız; belirlemiş olduğunuz ölçüye yada projenize uygun hazırlandıktan sonra, talebinize göre CNC makinesi yardımı ile ocak ve eviye yerleri kesilecektir. Seçtiğiniz renkte koruma yağı tezgahınızın üzerine uygulanacak ve tezgahınızın alt bölümü nem koruma ile izole edilecektir. Süpürgelikler ve montaj sırasında size gerekecek ekipmanlar tezgah ile birlikte adresinize kargonalacaktır. Göndereceğimiz masif tezgahlar montaja hazır durumda olacaktır. Düz bir tezgahın montajı çok kolay olacağından rahatlıkla monte edilebilecek, hiç bir zorluk yaşamayacaksınız.

İleriye dönük olarak; Masif tezgahta kullanılan ahşabın çalışması ve dönme yapacak olması, dikkat etmemiz gereken hususlardandır. Eviye veya ocak yerleri birbirinden ve kenar noktalarından en az 20 cm aralıklı olması gerekeceğinden; proje ve ölçülendirme aşamasında aralıklara mutlaka dikkat edilmelidir.

Masif tezgah ile duvar arasında 3 mm ile 4 mm civarında boşluk bırakarak monte etmelisiniz çünkü bu boşluk bırakılmadığı zaman ahşab çalışma ve dönme yaparak bozulma riskini arttırır.

Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi üzerine ayrıca izalasyon yapmanıza gerek yoktur çünkü biz zaten masif tezgahlarımızın alt yüzeyinin tümüne koruyucu izalasyon yapıp siz o şekilde göndermekteyiz.

Masif Tezgah 01 Meşe
Masif Tezgah 02 Meşe Masifpan
Masif Tezgah 03 Meşe Walnut
Masif Tezgah 04 Meşe Natural
Masif Tezgah 05 Meşe Alınlık
Masif Tezgah 06 Kayın
Masif Tezgah 07 Ceviz
Masif Tezgah 08 Meşe Dark